Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 27-28.08.2016

24 sierpnia 2016

Finał wakacji w Kielcach to tradycyjna już zabawa w Amfiteatrze Kadzielnia. W tym roku po raz pierwszy impreza rozrasta się do dwudniowego wyjątkowego wydarzenia, przy współpracy z Telewizją Polsat i Radiem RMF FM. Magiczne Zakończenie Wakacji to Świętokrzyska Gala Kabaretowa oraz Przebój lata RMF FM i TV Polsat .

W sobotę 27.08 zobaczymy największe polskie gwiazdy kabaretu w najgłośniejszych premierach mijających wakacji. Wystąpią Paranienormlani , Kabaret Moralnego Niepokoju, Marcin Daniec ,Jerzy Kryszak ,Andrzej Poniedzielski, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Nowaki,Formacja Chatelet ,Kabaret na Koniec Świata, Kabaret K2,Kabaret z Konopi , prowadzenie Kabaret Skeczów Męczących z gościnnym udziałem Pauliny Sykut-Jeżyna.

W niedzielę 28.08 sceną w kieleckiej Kadzielni zawładną wokaliści i największe przeboje lata. Na scenie pojawią się polscy i zagraniczni wykonawcy, bez których lato 2016 straciłoby swój niepowtarzalny urok. Usłyszymy m.in. – Sylwia Grzeszczak, Enej, Margaret, Natalia Szroeder, Tabb & Sound’n’Grace, Antek Smykiewicz, Cugowscy, Ira, FEEL, BeMY, C-BOOL, Anita Lipnicka, oraz goście z zagranicy Alvaro Soler , Måns Zelmerlöw.

Oficjalna strona festiwalu –> kliknij tu

Bilety dostępne na stronie –> kliknij tu

 

x