I Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2016

12 maja 2016

Uczta dla ucha i ducha czyli MUZYCZNO-KABARETOWA BIESIADA w znakomitym wydaniu!!!! Zapewniamy najlepszy skład i wykonanie!!! Atrakcji dostarczą nam znane zespoły: Zespół Piersi oraz pełen żaru, ognia i temperamentu Zespół Piękni i Młodzi !!!! Rozśmieszą nas do łez kabarety: Smile oraz Młodzi Panowie!!!

Zespół Piersi to polska kapela rockowa powstała w 1984 roku w Niemodlinie. Twórczość Piersi charakteryzują prześmiewcze teksty, które zawsze dotykają ważnych i aktualnych kwestii społecznych, kulturalnych i politycznych w Polsce.
Wokalistą Piersi został Adam Asanow. Próbką nowego brzmienia zespołu jest singiel „Bałkanica”. Do utworu powstał też teledysk. – „Klimaty okołobałkańskie wzięły się stąd, że koledzy z zespołu postanowili zrobić ukłon w stronę mojego pochodzenia. Tak jak w tej piosence: bałkańskie rytmy, polska moc!!!
Zespół Piękni i Młodzi– to pierwszy zespół disco , któremu udało się dostać do półfinału Must Be The Music. Przy takich hitach jak „Niewiara” czy „Kocham się w Tobie”, bawią się rzesze fanów. Piękni i młodzi byli pierwszą grupą w „Must be the music”, która zaszła w programie bardzo wysoko. Jurorów przekonała charyzmatyczna wokalistka. Przebój „Niewiara” został w środowisku disco polo okrzyknięty mianem hitu 2013r.!!!! Zespół tworzą Daniel oraz małżeństwo Dawid i Magda. Ten młody, ale dobrze już znany zespół podbija serca świeżymi brzmieniami z gatunku Disco & Dance.
SMILE to angielskie słowo oznaczające UŚMIECH. W języku polskim słowo jest nazwą własną kabaretu z Lublina- Kabaretu SMILE!
Misja kabaretu jest mocno związana z jego nazwą – śmieszyć. Trzech artystów bacznie obserwujących otaczająca nas rzeczywistość przenosi na scenę postaci i sytuacje, jakie są nam wszystkim bliskie z życia codziennego. Smile to nie tylko skecze – to również piosenki wykonywane na najwyższym poziomie. Kabaret występuje w wielu realizacjach telewizyjnych oraz jest gospodarzem programu ”na żywo” w TVP2 pt. „Dzięki Bogu już weekend”.
Kabaret Młodych Panów posiada kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie. Nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych.

Bilety w cenach: 50, 60, 80zł, 100zł. Do nabycia: ORBIS(41/368-05-62), OMNII (41/345-77-43), WDK 41/ 365-51-44) Agencji POP-ART tel.41/34-07-291, 604-496-001,784-064-001,607-217-617.

Organizatorem koncertu jest Agencja Pop Art. Wszelkie pytania i uwagi dotyczące imprezy, prosimy kierować bezpośrednio do organizatora.
http://pop-art.pl/kontakt/

biesiada_plakat_1055

x