Kielecka Gala DISCO POLO 2021

9 sierpnia 2021
Zapowiada się wspaniała zabawa! Wystąpią największe gwiazdy Disco Polo, które gwarantują wysoki poziom muzyki i tańca. To będzie niezapomniany koncert w rytmach disco polo!
Podczas tego wydarzenia wystąpi czołówka Polskich zespołów!!

ZENON MARTYNIUK & BAND – Muzyk, piosenkarz, NIEKWESTIONOWANY KRÓL DISCO POLO! Wystąpi na kieleckiej Kadzielni w wyjątkowym koncercie razem z zespołem! Żywe instrumenty oraz piękny wokal Zenona Martyniuka z pewnością oczarują wszystkich fanów tego gatunku muzyki.
CAMASUTRA – Małgorzata Główka, znana kielecka wokalistka, występująca w branży DISCO POLO pod pseudonimem Camasutra. Gwiazda wydała wiele znanych i uwielbianych przebojów, a ostatnio dołożyła kolejną perełkę, która kilka chwil po premierze, zachwyciła fanów w internecie. Piosenka pt. „Daję Ci to, co mam”, to styl, do którego przyzwyczaiła nas gwiazda wraz ze swoją grupą.
DAJ TO GŁOŚNIEJ – Zespół Daj to Głośniej w krótkim czasie zdobył to, czego wielu artystom nie udaje się osiągnąć. Zostali okrzyknięci najgłośniejszym debiutem 2019 roku i wdarli się szturmem na listy przebojów. Ciężka praca, pasja i pokora zaowocowały. Ich muzyczna propozycja trafiła w serca milionów Polaków i tym samym zapewniła artystom miliony wyświetleń. Piosenka zatytułowana „Mama ostrzegała” bije rekordy popularności.
KORDIAN – Grupa Kordian to pierwsza w Polsce formacja grająca góralskie FOLKO POLO! Muzycy zasłynęli dzięki przebojom „Dziewczyna z gór” oraz „Wina dzban”. Grupa nagrała również teledyski do m.in. piosenek „Ja nie jestem milionerem”, „Daj daj kochana” czy „Baciareczka”. W 2019 roku grupa wydała swoją pierwszą płytę CD pt. Kordian.
CZARO – Na listach przebojów DISCO POLO znajduje się także zespół CZARO z Ostrowca Świętokrzyskiego. Wielką popularnością cieszą się jego piosenki: „Ogień i woda”, „Cała prawda o kobietach”- (dziewczyna jak pogoda) oraz „Wino o smaku miłości”. Te i inne hity usłyszymy również w amfiteatrze na Kadzielni.
x