Ognista Carmen już w lipcu na III Letnim Festiwalu Operowym!

13 maja 2016

Marzysz o gorącym słońcu czy namiętnej miłości w przepięknej scenerii? Znajdziesz to w naszej najnowszej wakacyjnej produkcji operowej CARMEN. Międzynarodowa obsada solistów, Chór Opery Polskiej oraz Roncole Verdi Orchestra przybliżą muzyczne oblicze Hiszpanii zapisane w dziele Georga Bizeta. Historia tragicznej miłości zaprawionej goryczą zazdrości i zdrady od lat przyciąga publiczność jak magnes. Opera uwodzi przede wszystkim hiszpańską żywiołową muzyką. Promocyjne ceny biletów tylko do 30 czerwca!

W tym roku dzięki nawiązaniu współpracy z Fundacją Forum Artis im. Marka Tracza udało nam się zaprosić pięć dziecięcych chórów z miast, gdzie gościmy z Festiwalem, do wspólnego występu. Dzieci oprócz wielu wrażeń związanych z występem na jednej scenie z tak doświadczonymi artystami, zdobędą wiedzę dotyczącą realizowania opery „od kuchni”. Odbędą one warsztaty z dyrygentem, reżyserem oraz scenografką, gdzie będą doskonalić swoje umiejętności muzyczne i sceniczne.

Wykorzystaj tę okazję i poznaj prawdziwą Carmen!

W rolach głównych:

AKSANA YAKUSHEVICH, PAOLO LARDIZZONE, GIULIO

BOSCHETTI, MONIKA MICHALISZYN, MONIKA

PIECHACZEK, DAMIAN KONIECZEK

CHÓR OPERY POLSKIEJ

RONCOLE VERDI ORCHESTRA

pod dyrekcją FRANCESCO BOTTIGLIERO

Bilety: kasa NCPP, kupbilecik.pl, eventim.pl

Przedsprzedaż do 30 czerwca!

więcej na www.letnifestiwaloperowy.pl

Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna Pro Musica. Wszelkie pytania i uwagi dotyczące imprezy, prosimy kierować bezpośrednio do organizatora.

http://www.promusica.pl/1/

carmen_plakat_kielce_1056

x