Polska Noc Kabaretowa 2021

20 maja 2021

Już 22 maja o godzinie 19:00 w Kieleckim Amfiteatrze odbędzie się pierwsza w tym roku Polska Noc Kabaretowa.

Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!

W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.

Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!

Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Bilety do nabycia na stronie:

https://kabaretowebilety.pl/kielce-polska-noc-kabaretowa-2021/wydarzenie/1712

Bramki otworzone zostaną o godzinie 18:00

Na terenie Amfiteatru udostępnione będą także punkty gastronomiczne.

Zapraszamy !

x