XV Wielki Koncert Charytatywny

5 czerwca 2017

2 września 2017 o godz. 19:00 odbędzie się XV Wielki Koncert Charytatywny. Gwiazdami wieczoru będą Sylwia Grzeszczak i Zakopower! To będzie muzyczna uczta, na której nie może Was zabraknąć!

Sylwia Grzeszczak – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Wokalistka wydała dotychczas cztery albumy studyjne. Sylwia Grzeszczak zadebiutowała na rynku muzycznym w 2008 albumem Ona i on, nagranym z raperem Liberem. Trzy lata później ukazał się jej pierwszy solowy album zatytułowany Sen o przyszłości.

Zakopowerowi udało się przebić do świadomości odbiorców, udowadniając, że moda na mieszankę folku góralskiego i nowoczesnej muzyki nie minęła. Grupa Zakopower powstała z inicjatywy pochodzącego z Zakopanego wokalisty i skrzypka Sebastiana Karpiela-Bułecki. Do współpracy zaprosił on swoich przyjaciół, którzy od lat grali tradycyjną muzykę góralską – Bartka Kudasika, Wojtka Topę, Józka Chyca-Scepona. Skład działającego od 2005 roku Zakopower uzupełniają: Piotr Rychlec, Tomasz Krawczyk, Michał Trąbski i Łukasz Moskal.

x